Definitive Guide metin2 sunucu için

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core gestaltsına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Yeni kuşak donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı düzen keyfi , en koca uptime garantisi.

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları vesair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kez faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama puanı isabet fırsatı sunar.

Şimdi konuya geçelim metin2 pvp kurmak yürekin ilk ilkin size ait bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online evet.

Ihvan files organize etmek karınin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja cevap veriyordu 1 zaman süresince teslim edeceğine değgin hususşuyordu her konuda payanda diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat teslim ederiz dedi ...

Satın Alıntı Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin altında alan düz sipariş ver butonuna tıklayarak, ister kredi anaçınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Beş Ibadetgâh Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve bileklendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız ancak vesair oyuncuları sımak size sıralama benekı getirmeyecek.

Kendi keyinizi oluşturmak yürekin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Elan sonra CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kesime ulaşmış tüm oyunlara ve siz muteber üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip neşriyat yaşamımıza siz değerli ziyaretçilerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve hak duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Birliklar

Yeniliklerin tarafı düzen yeni sunuculara elan fazla ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan şu denli ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri takip ederek kazanabilirsiniz.

Fakatç, oyuncular bilahare katılırlarsa ya da bir mola icra etmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini göz at katkısızlamaktır.

Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Teltik problemi 2020 senesinde farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye başlayan teltik iletiını sizler için inceledik.

Tamam, maalesef sunucu organize işçilikleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrol edemiyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yegâne core yapısına iye 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *